پاک کردن شیرآلات
پاک کردن شیرآلات بدون آسیب زدن به آبکاری آن
تیر ۲۸, ۱۳۹۷
آبکاری شیرالات
چند نکته برای انتخاب رنگ آبکاری شیرآلات
تیر ۳۱, ۱۳۹۷
دوش آب

لذت استحمام و سیستم های دوش شگفت انگیز برای حمام

 

حمام یکی از مکان های بسیار مهم در یک خانه است. متاسفانه در کشور ما ایران، اهمیتی زیادی به سیستم های دوش حمام داده نمی شود و این مکان فقط جایی است برای شستن خود و سریع بیرون آمدن از آنجا! در صورتیکه می تواند یکی از بهترین مکان ها برای آرامش و تمدد اعصاب باشد. در مقاله “چه سیستم دوشی را برای حمام خود انتخاب کنیم ؟” چند نمونه از سیستم های دوش مورد بررسی قرار گرفتند. در این مطلب، به ادامه این بحث می پردازیم.

چه چیزهایی باید در مورد دوش های الکتریکی بدانیم ؟

دوش های الکتریکی معمولا گزینه ی انتخابی از سوی افرادی هستند که آب داغ ایجاد شده توسط آبگرمکن، با محدودیت مواجه است. برخلاف انواع مخلوط و قدرتی، مدل های الکتریکی آب را از منبع آب سرد گرفته و با المنت های گرمایی درونی، آب را گرم می کنند.

چه چیزهایی باید در مورد دوش های الکتریکی بدانیم ؟

دوش های الکتریکی معمولا گزینه ی انتخابی از سوی افرادی هستند که آب داغ ایجاد شده توسط آبگرمکن، با محدودیت مواجه است. برخلاف انواع مخلوط و قدرتی، مدل های الکتریکی آب را از منبع آب سرد گرفته و با المنت های گرمایی درونی، آب را گرم می کنند.

از آنجا که سیستم دوش الکتریکی کاملا جدا از سیستم آب داغ شماست، می توانید در هر لحظه آب داغ داشته باشید ( بر خلاف بسیاری از مدل های مخلوط و قدرتی که آب داغ را از منبع آب داغ می گیرند ). این یعنی مدل الکتریکی در هر لحظه قابل استفاده است و نیازی به روشن کردن سیستم آب داغ نیم ساعت قبل از دوش گرفتن وجود ندارد. انواع الکتریکی آب را از منبع آب سرد می گیرند و خودشان آب را گرم می کنند. هر چند اگر شما سیستم لوله کشی گراویته دارید، احتملا فشار آب بهتری در دوش الکتریکی خواهید داشت.

چه چیز هایی باید در مورد دوش های دیجیتال بدانیم ؟

دوش دیجیتال یک نوع انقلاب در تکنولوژی دوش است. به شیوه ای بسیار ساده کار می کند و کنترل بیشتری بر روی دمای آب را در اختیار شما قرار می دهد. یک دوش استاندارد مخلوط یا قدرتی، نیاز به مجاورت جریان آب گرم و سرد دارد تا آب را به سر آن منتقل کرده و دمای مناسب ایجاد کند. مدل دیجیتال امکان تنظیم دمای مورد نظر را با پنل دیجیتال بی سیم نصب شده روی دوش فراهم می سازد.

این مدل ها قابل برنامه ریزی اند. قبل از اینکه به زیر دوش بروید، می توانید آن را در حالت گرمکن قرار دهید تا به آرامی آب را تا دمای دلخواه شما گرم کند. بنابراین نیازی نیست انگشت خود را روی دکمه آن نگه دارید یا کنار دیوار صبر کنید تا آب سرد روی شما نریزد. پنل بی سیم دیجیتال کنترل کامل بر روی دما و جریان آب را برای شما فراهم کرده و شما می توانید آن را برنامه ریزی کنید تا به حالت دلخواه شخصی شما تنظیم شود.

دوش های دیجیتال، دوشی مدرن هستند که حس لوکس بودن را به هر خانه ای وارد می کنند. همچنین برای خانه هایی که لوازم دوش ندارند (از جمله خانه های قدیمی) ایده آل می باشند. لوله ها و پمپ را می توان در فضای خالی بالای حمام نصب کرد و سردوش از داخل سقف وارد حمام می شود. بنابراین نیازی نیست داخل خانه لوله کشی و سیم کشی شود.

چه چیزهایی باید درباره دوش های ریزشی ذخیره کننده آب بدانیم ؟

در فروشگاه لوازم حمام می بینیم که مردم درباره محیط زیست آگاه تر شده و سعی می کنند سبک زندگی خود را مطابق با محیط زیست تغییر دهند. به همین دلیل، باید سیستم های دوش با صرفه جویی در مصرف آب طراحی شوند که جدید و نوآورانه باشند. در نتیجه کسانی که می خواهند در مصرف آب صرفه جویی کنند از آن استفاده کنند. برای بهداشت فردی مقادیر زیادی آب در سر تا سر دنیا مصرف می شود و با هشیار شدن مردم در مورد محیط زیست به ارائه چنین سیستم های دوشی باید افتخار کرد. این دوش هوا را به داخل آب می کشد و بطور فعال میزان آب مصرفی توسط دوش را کاهش داده و تجربه یک حمام آرام بخش را برای شما فراهم می سازد.

منبع : http://decomelk.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Saudi Arabia
WordPress Video Lightbox Plugin